O firmie

Historia firmy

MERCUR-TRADE Sp. z o.o. S.K.A. jest nowoczesną dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży opakowań termo-kurczliwych dla przemysłu spożywczego już od 1997 roku.

Do 1 grudnia 2011 roku działalność swą prowadziła pod nazwą MERCUR Sp. z o.o..W chwili obecnej posiada ugruntowaną pozycję na ryku, a jej produkty znane są większości znaczącym na rynku krajowym producentom branży przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego i serowarstwa. Kładziemy duży nacisk na jak najwyższą jakość naszych produktów, co potwierdzają liczne CERTYFIKATY i NORMY, a przede wszystkim fakt, iż stale dołączają do nas nowi Klienci. Sukcesywnie zwiększamy ilość produkowanych wyrobów, rozbudowujemy park maszynowy, zwiększamy zatrudnienie.

Jesteśmy polskim przedstawicielem firmy KREHALON INDUSTRIE B.V. Deventer, Holandia - światowego potentata w dziedzinie produkcji polimerów oraz specjalistycznych wielowarstwowych folii płaskich i rękawów foliowych od 1973 roku.

Wieloletnie doświadczenie w branży, serdeczna współpraca z naszymi dostawcami, a przede wszystkim bezpośrednie kontakty z Klientami i ciągłe monitorowanie zapotrzebowania rynku sprawiają, iż posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w produkcji termokurczliwych barierowych opakowań foliowych dla przemysłu spożywczego.

High Quality

  • Wielowarstwowe worki termokurczliwe barierowe do pakowania próżniowego
  • Rękawy foliowe i folie płaskie wielowarstwowe termokurczliwe wysoko-barierowe do pakowania w Systemie FLO
  • Nadruk fleksograficzny międzywarstwowy i powierzchniowy jednostronny lub dwustronny zsynchronizowany do 10 kolorów
  • Certyfikaty ISO 9001:2008 oraz BRC IoP Technical Standard (Global Standard for Packaging and Packaging Materials)
  • Laminaty o dowolnej kompozycji materiałów bazowych np. do gotowania, do mrożenia, czy też z efektami: "otwórz-zamknij”, peel, easy peel, matującymi, antifog do pakowania próżniowego lub w systemie MAP do maszyn pakujących każdego typu